Herbaciane menu na jesień w hotelu Best Western Felix

Herbaciane menu na jesień w hotelu Best Western Felix

Opublikowany

Warszawska restauracja Nova hotelu Best Western Felix przygotowała specjalne, sezonowe menu, które dostarczy wszystkim gościom lokalu niepowtarzalnych wrażeń smakowych. Na jesienne dni powstała karta z unikalnymi daniami bazującymi na naturalnych, cejlońskich herbatach Dilmah.

Nowe menu sezonowe restauracji Nova zawiera najprawdziwsze smaki jesieni. Dla wszystkich miłośników polskich smaków Szef Kuchni lokalu skomponował kartę opartą na tradycyjnych produktach, zestawiając je z nieoczywistymi dodatkami. Autorskie dania łączą zmysłowe i funkcjonalne korzyści płynące z naturalnej, cejlońskiej herbaty marki Dilmah. Wśród propozycji znalazły się takie potrawy, jak tatar z matiasa bałtyckiego podwędzany aromatyczną herbatą czy sezonowany w herbacie antrykot wołowy. Zwieńczeniem menu jest deser ze smażonych lodów waniliowych, polanych aromatycznym sosem malinowym na bazie herbaty Dilmah Earl Grey. Opracowane kompozycje zostały sporządzone z myślą o najbardziej wyrafinowanych podniebieniach i przygotowane tak, by zaskakiwać swoim wyjątkowym charakterem.
Restauracja Nova to znajdujący się w warszawskim hotelu Best Western Felix lokal, który oferuje dania kuchni polskiej i kontynentalnej. W bogatym menu restauracji znajdziemy zimne przekąski, rozgrzewające dania obiadowe oraz słodkie desery tworzone z pietyzmem przez Szefa Kuchni. Jest to również doskonałe miejsce na organizację bankietów, imprez integracyjnych i okolicznościowych, w tym także wesel. 
Więcej szczegółów: http://www.bwfelix.pl/oferty-specjalne/smaki-jesieni/#/plugin/search/result
Zapraszamy!

Udostępnij

Powiązane artykuły
Partner Gourmet Foods z wyróżnieniem w plebiscycie „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska”!

temu

Lokale stawiające na oferowane przez Gourmet Foods marki to miejsca, dla których priorytetem jest najwyższa jakość usług i zadowolenie gości. Wśród nich znajduje się Winiarnia Hanna w Radomierzycach, wieloletni partner firmy Gourmet Foods. Restauracja na początku października zdobyła I miejsce w plebiscycie „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska” w kategorii restauracja roku.
Herbata i Kawa jakiej jeszcze nie było

temu

Sztuka parzenia herbaty i kawy ma wielowiekową tradycję. Odpowiednie przyrządzenie tych napojów wydobywa z nich bogactwo smaku i aromatu, o których istnieniu wielu codziennych kawoszy i „herbaciarzy” nie ma nawet pojęcia. Od 2 czerwca przekonać się mogą o tym wszyscy, którzy odwiedzą lokal Herbata i Kawa na warszawskim Śródmieściu. Oryginalna cejlońska herbata albo kawa prosto z Włoch jeszcze nigdy nie smakowały w stolicy tak wyjątkowo.
Dilmah i Saquella w kolejnym hotelu

temu

Rozwój w segmencie HORECA jest jednym z głównych celów, jakie stawia przed sobą firma Gourmet Foods, wyłączny dystrybutor herbat Dilmah i kaw Saquella w Polsce.
O nas

temu

Jesteśmy rodzinna firmą dystrybucyjną działająca na rynku polskim od 1990 roku. Specjalizujemy się w imporcie produktów premium - przede wszystkim cejlońskiej herbaty Dilmah, której mamy przyjemność być wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Często, to właśnie nazwa Dilmah jest używana zamiennie z Gourmet Foods.  Poza herbatą w swojej ofercie posiadamy wysmienitą włoską kawę Saquella i syropy Fabbri.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.