Partner Gourmet Foods z wyróżnieniem w plebiscycie „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska”!

Partner Gourmet Foods z wyróżnieniem w plebiscycie „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska”!

Opublikowany

Lokale stawiające na oferowane przez Gourmet Foods marki to miejsca, dla których priorytetem jest najwyższa jakość usług i zadowolenie gości. Wśród nich znajduje się Winiarnia Hanna w Radomierzycach, wieloletni partner firmy Gourmet Foods. Restauracja na początku października zdobyła I miejsce w plebiscycie „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska” w kategorii restauracja roku.

Winiarnia Hanna w Radomierzycach to założona w 2009 roku restauracja z przestronnym tarasem z widokiem na winnicę oraz rustykalną altaną z tradycyjną kuchnią węglową, wędzarnią, grillem, piecem chlebowym i miejscami do biesiadowania. Od 2016 roku goście lokalu mogą raczyć się najwyższej jakości cejlońską herbatą Dilmah, kawą Saquella oraz syropami Fabbri.
„Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska” to coroczny plebiscyt, w którym lokal zdobył zaszczytne I miejsce w kategorii restauracja roku. Mieszkańcy województwa dolnośląskiego po raz kolejny wybrali to, co najlepsze w regionie – ciekawe miejscowości i atrakcje, hotele, restauracje, bary i agroturystykę, czyli wszystko to, co warto polecić odwiedzającym te strony.

Udostępnij

Powiązane artykuły
Herbaciane menu na jesień w hotelu Best Western Felix

temu

Warszawska restauracja Nova hotelu Best Western Felix przygotowała specjalne, sezonowe menu, które dostarczy wszystkim gościom lokalu niepowtarzalnych wrażeń smakowych. Na jesienne dni powstała karta z unikalnymi daniami bazującymi na naturalnych, cejlońskich herbatach Dilmah.
Herbata i Kawa jakiej jeszcze nie było

temu

Sztuka parzenia herbaty i kawy ma wielowiekową tradycję. Odpowiednie przyrządzenie tych napojów wydobywa z nich bogactwo smaku i aromatu, o których istnieniu wielu codziennych kawoszy i „herbaciarzy” nie ma nawet pojęcia. Od 2 czerwca przekonać się mogą o tym wszyscy, którzy odwiedzą lokal Herbata i Kawa na warszawskim Śródmieściu. Oryginalna cejlońska herbata albo kawa prosto z Włoch jeszcze nigdy nie smakowały w stolicy tak wyjątkowo.
Dilmah i Saquella w kolejnym hotelu

temu

Rozwój w segmencie HORECA jest jednym z głównych celów, jakie stawia przed sobą firma Gourmet Foods, wyłączny dystrybutor herbat Dilmah i kaw Saquella w Polsce.
O nas

temu

Jesteśmy rodzinna firmą dystrybucyjną działająca na rynku polskim od 1990 roku. Specjalizujemy się w imporcie produktów premium - przede wszystkim cejlońskiej herbaty Dilmah, której mamy przyjemność być wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Często, to właśnie nazwa Dilmah jest używana zamiennie z Gourmet Foods.  Poza herbatą w swojej ofercie posiadamy wysmienitą włoską kawę Saquella i syropy Fabbri.