Herbata i Kawa jakiej jeszcze nie było

Herbata i Kawa jakiej jeszcze nie było

Sztuka parzenia herbaty i kawy ma wielowiekową tradycję. Odpowiednie przyrządzenie tych napojów wydobywa z nich bogactwo smaku i aromatu, o których istnieniu wielu codziennych kawoszy i „herbaciarzy” nie ma nawet pojęcia. Od 2 czerwca przekonać się mogą o tym wszyscy, którzy odwiedzą lokal Herbata i Kawa na warszawskim Śródmieściu. Oryginalna cejlońska herbata albo kawa prosto z Włoch jeszcze nigdy nie smakowały w stolicy tak wyjątkowo.

W przypadku herbaty i kawy recepta na mistrzowskie kompozycje smakowe jest taka sama – potrzeba produktów najwyższej jakości, oryginalnych przepisów, odpowiedniego sprzętu oraz ogromnego doświadczenia. To wszystko goście znajdą w Herbacie i Kawie – mówi Anna Pycińska, dyrektor marketingu Gourmet Foods, firmy, która sprowadziła do Polski herbatę Dilmah oraz kawę Saquella.

IMG_2772.jpgIMG_2776.jpgIMG_2728.jpgIMG_2676.jpgIMG_2647.jpgIMG_2604.jpgIMG_2817.jpgIMG_2770.jpgIMG_2595.jpgIMG_2764.jpgIMG_2742.jpgIMG_2738.jpgIMG_2482.jpgIMG_2533.jpgIMG_2624.jpgIMG_2782.jpg
Wyjątkowe było już same otwarcie lokalu. Warsztaty z prawidłowego parzenia herbaty poprowadził dla gości Dilhan C. Fernando, syn założyciela Dilmah Tea. Z kolei tajniki prawidłowego przyrządzania kawy zdradził Arnaldo Saquella, wnuk założyciela rodzinnej marki kaw Squella oraz Vittori Agosti międzynarodowej sławy ekspert i trener baristyczny. Menu Herbaty i Kawy to zresztą nie tylko nowoczesne oblicze popularnych napojów, ale także wyjątkowe napoje na zimno (genialne Moktajle!) oraz smakowite ciasta. Oprócz części kawiarniano-herbacianej oraz sklepowej (kupić można produkty marek Dilmah, Saquella oraz Fabbri) dostępna jest też część szkoleniowa – miejsce profesjonalnych warsztatów na temat herbaty i kawy.

Warsztaty organizowane w naszym lokalu to propozycja uczestnictwa w zajęciach na temat herbaty, podczas których nauczymy się m.in. w jakich warunkach powinna być uprawniana herbata, co wpływa na jej smak oraz kolor, czym się różni biała herbata od zielonej oraz czarnej, a także jak w praktyce zaparzyć każdą z nich - mówi Michał Oszczyk – Manager Centrum Szkoleniowego firmy Gourmet Foods.

Herbata i Kawa mieści się na ulicy Waryńskiego 28 w Warszawie, przy placu Konstytucji.
Otwarta będzie w godzinach pn-pt: 10:00-19:00, sb: 10:00-18:00.        

 Facebook: http://www.facebook.com/herbataikawa/

Załączniki

Pobierz wszystkie

fot. SINIOR (3).jpg

grafika | 317 KB

Pobierz
fot. SINIOR (2).jpg

grafika | 314 KB

Pobierz
fot. SINIOR.jpg

grafika | 246 KB

Pobierz
fot. SINIOR (3).jpg

grafika | 191 KB

Pobierz
fot. SINIOR (8).jpg

grafika | 247 KB

Pobierz
fot. SINIOR (9).jpg

grafika | 202 KB

Pobierz
fot. SINIOR (6).jpg

grafika | 142 KB

Pobierz
fot. SINIOR.jpg

grafika | 149 KB

Pobierz
fot. SINIOR (4).jpg

grafika | 147 KB

Pobierz
fot. SINIOR (7).jpg

grafika | 200 KB

Pobierz
fot. SINIOR (2).jpg

grafika | 168 KB

Pobierz
Herbata i Kawa__IP_2.06.2017.docx

docx | 100 KB

Pobierz
fot. SINIOR (5).jpg

grafika | 204 KB

Pobierz
fot. SINIOR (4).jpg

grafika | 260 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Herbaciane menu na jesień w hotelu Best Western Felix

Warszawska restauracja Nova hotelu Best Western Felix przygotowała specjalne, sezonowe menu, które dostarczy wszystkim gościom lokalu niepowtarzalnych wrażeń smakowych. Na jesienne dni powstała karta z unikalnymi daniami bazującymi na naturalnych, cejlońskich herbatach Dilmah.
Partner Gourmet Foods z wyróżnieniem w plebiscycie „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska”!

Lokale stawiające na oferowane przez Gourmet Foods marki to miejsca, dla których priorytetem jest najwyższa jakość usług i zadowolenie gości. Wśród nich znajduje się Winiarnia Hanna w Radomierzycach, wieloletni partner firmy Gourmet Foods. Restauracja na początku października zdobyła I miejsce w plebiscycie „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska” w kategorii restauracja roku.
Dilmah i Saquella w kolejnym hotelu

Rozwój w segmencie HORECA jest jednym z głównych celów, jakie stawia przed sobą firma Gourmet Foods, wyłączny dystrybutor herbat Dilmah i kaw Saquella w Polsce.
O nas

Jesteśmy rodzinna firmą dystrybucyjną działająca na rynku polskim od 1990 roku. Specjalizujemy się w imporcie produktów premium - przede wszystkim cejlońskiej herbaty Dilmah, której mamy przyjemność być wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Często, to właśnie nazwa Dilmah jest używana zamiennie z Gourmet Foods.  Poza herbatą w swojej ofercie posiadamy wysmienitą włoską kawę Saquella i syropy Fabbri.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.