O nas
Kopiuj tekst
O nas

O nas

Jesteśmy rodzinna firmą dystrybucyjną działająca na rynku polskim od 1990 roku. Specjalizujemy się w imporcie produktów premium - przede wszystkim cejlońskiej herbaty Dilmah, której mamy przyjemność być wyłącznym dystrybutorem w Polsce. Często, to właśnie nazwa Dilmah jest używana zamiennie z Gourmet Foods.  Poza herbatą w swojej ofercie posiadamy wysmienitą włoską kawę Saquella i syropy Fabbri.

Nasza centrala znajduje się w Warszawie, ale swoje działania prowadzimy na terenie całej Polski za pośrednictwem dyrektorów regionalnych oraz lokalnych przedstawicieli handlowych.
Pracujemy zarówno na rynku Retail (rynek tradycyjny, nowoczesny, lokalni dystrybutorzy) jak też HoReCa, na którym oferujemy także usługi związane z serwisem - akcesoria do przygotowywania i podawania napojów, materiały POS, ekspresy do parzenia kawy, szkolenia produktowe.

W Gourmet Foods wierzymy w:- w wartości rodzinne– autentyczność, ciepło, szacunek, zaufanie- w wysoką jakość produktów i usług oraz inwestujemy w relacje, słuchamy klientów i dążymy do stworzenia środowiska współpracy opartego na wzajemnym szacunku, zrozumieniu i lojalności

Jesteśmy do Państwa dyspozycji: tel.: +48 22 531 69 50, +48 22 834 22 03 fax:+48 22 531 69 51, +48 22 531 69 52 e-mail: info@dilmah.pl

Pytania związane z gastronomią i cateringiem najlepiej kierować pod adres: gastronomia@dilmah.pl.

Zainteresowanych współpracą z Gourmet Foods w zakresie handlu detalicznego i hurtowego prosimy o wiadomość pod adres: dzial.handlowy@dilmah.pl.

Oferty w zakresie promocji i reklamy prosimy kierować pod adres: reklama@dilmah.pl.
logo for lovers of tea_61025921.jpeg
saquella_logo.jpg
Fabbri-370x250-2.gif
Powiązane artykuły
Herbaciane menu na jesień w hotelu Best Western Felix

Warszawska restauracja Nova hotelu Best Western Felix przygotowała specjalne, sezonowe menu, które dostarczy wszystkim gościom lokalu niepowtarzalnych wrażeń smakowych. Na jesienne dni powstała karta z unikalnymi daniami bazującymi na naturalnych, cejlońskich herbatach Dilmah.
Partner Gourmet Foods z wyróżnieniem w plebiscycie „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska”!

Lokale stawiające na oferowane przez Gourmet Foods marki to miejsca, dla których priorytetem jest najwyższa jakość usług i zadowolenie gości. Wśród nich znajduje się Winiarnia Hanna w Radomierzycach, wieloletni partner firmy Gourmet Foods. Restauracja na początku października zdobyła I miejsce w plebiscycie „Wielkie odkrywanie Dolnego Śląska” w kategorii restauracja roku.
Herbata i Kawa jakiej jeszcze nie było

Sztuka parzenia herbaty i kawy ma wielowiekową tradycję. Odpowiednie przyrządzenie tych napojów wydobywa z nich bogactwo smaku i aromatu, o których istnieniu wielu codziennych kawoszy i „herbaciarzy” nie ma nawet pojęcia. Od 2 czerwca przekonać się mogą o tym wszyscy, którzy odwiedzą lokal Herbata i Kawa na warszawskim Śródmieściu. Oryginalna cejlońska herbata albo kawa prosto z Włoch jeszcze nigdy nie smakowały w stolicy tak wyjątkowo.
Dilmah i Saquella w kolejnym hotelu

Rozwój w segmencie HORECA jest jednym z głównych celów, jakie stawia przed sobą firma Gourmet Foods, wyłączny dystrybutor herbat Dilmah i kaw Saquella w Polsce.
Na Twój adres e-mail została wysłana prośba o potwierdzenie subskrypcji.
Potwierdzając subskrypcję wyrażasz zgodę na przetwarzanie Twoich danych w celu otrzymywania treści publikowanych w serwisie.