Herbata dla Cejlonu

Herbata dla Cejlonu

Opublikowany

Rodzina Fernando to prawdziwi pasjonaci herbaty - piszą na jej temat książki, wymyślają przepisy kulinarne z jej wykorzystaniem, prowadzą kursy degustacyjne. Przede wszystkim jednak uprawiają herbaciane ogrody i produkują własną herbatę Dilmah. 

Misją fundacji Dilmah Conservation jest zachowanie rytmu natury - ochrona lokalnej przyrody, której częścią są także krzewy cejlońskiej herbaty.

Robią to z szacunkiem dla natury, dzięki czemu jest tak świeża i bogata w smaki. Merrill, Dilhan i Malik Fernando nie tylko produkują herbatę, ale też wzmacniają więzi pomiędzy człowiekiem i otaczającym go światem. 
Merrill J. Fernando Charitable Foundation

We are continuing our #12thingsatchristmas list even in the New Year. This time we are on a mission to help save lives…. 3rd item on the list of #12thingsatchristmas is to perform a random act of kindness. January 10, 2017: The blood donation campaign organised by our Production Department and PCL Solutions (Pvt) Ltd (a subsidiary of the MJF Group) at Dilmah head office in Peliyagoda had tremendous response with a total of 150 staff members volunteering to donate blood as at afternoon, today. So far, we have collected 100 pints of blood. The enthusiasm displayed by our staff members to be a part of this life-saving endeavor indeed is well worth a word of appreciation!

Kopiuj tekst

Udostępnij

Załączniki

Pobierz wszystkie

14716299_1274429515933079_4256834798983094207_n.png

grafika | 330 KB

Pobierz
Powiązane artykuły
Rusza kolejna edycja herbacianego projektu Dilmah

temu

Właśnie ruszyła jesienna edycja projektu Dni Herbaty pod patronatem marki Dilmah. Akcja odbywa się w wybranych restauracjach i kawiarniach w całej Polsce. Główną jej ideą jest promowanie bogactwa smaków, jakości oraz kultury picia herbaty.
Czarna herbata sposobem na stres

temu

Stres obecny jest w wielu dziedzinach życia, negatywnie wpływa na samopoczucie, zdrowie psychiczne i fizyczne. Bóle głowy, żołądka, bezsenność, rozdrażnienie czy zaburzenia snu, to tylko niektóre skutki długotrwałego napięcia. Jak temu zapobiec? Niewiele osób wie, że idealnym lekarstwem jest produkt, który każdy ma w swojej kuchni. Mowa o  czarnej herbacie, będącej naturalnym sposobem na złagodzenie skutków stresu.
5 rzeczy, których nie wiesz o herbacie

temu

Zielona czy czarna? Sypka czy w torebkach? Co oznaczają „dwa listki i pączek”? Herbata jest jednym z najpopularniejszych napojów na świecie i gości w naszych domach od setek lat. Wydawać by się mogło, że na jej temat wiemy wszystko, ale czy to prawda? Oto kilka mitów na temat napoju uwielbianego przez Polaków.
Dilmah School of Tea pierwszy raz w Polsce!

temu

W czerwcu br. w Forcie Sokolnickiego w Warszawie odbyła się Dilmah School of Tea, Międzynarodowa Szkoła Herbaty. W trakcie całodniowego warsztatu ponad 150 przedstawicieli polskich restauracji zgłębiało arkana herbacianej sztuki, miksologii, a także food pairingu. To pierwszy raz, kiedy Międzynarodowa Szkoła Herbaty gościła w Polsce.

Z miłości do kawy

Jakość stanowi najważniejszy filar filozofii marki Saquella. Precyzyjna selekcja ziaren pochodzących z pojedynczych plantacji (single origin coffee), starannie przeprowadzony proces palenia, olbrzymia wiedza, pilnie strzeżone rodzinne receptury kompozycji poszczególnych mieszanek, a także innowacyjny system paczkowania - wszystko to stanowi gwarancję jakości Saquella.